Acer Yetkili ServisAntalya da  bulunan Acer marka garantisi devam eden cihazları bakım, onarım ve parça teminini sağlayan Özel servistir. Eğer cihazınız garanti kapsamı dışında ise tarafımıza ulaşarak detaylı bilgisi alabilir, cihazınızın onarımı ekonomik ve hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Sadece fiziki mağaza – teknik servis (Antalya) olarak değil, Tüm ilçelere  kargo ile de Acer Servis hizmeti vermekteyiz.

 

Acer Yetkili Servis Antalya, Acer Yetkili Servis Manavgat, Acer Yetkili Servis Alanya, Acer Yetkili Servis  Kemer, Acer Yetkili Servis Kumluca, Acer Yetkili Servis Merkez, Acer   Yetkili Servis Konyaaltı , Acer Yetkili Servis Muratpaşa, Acer Yetkili Servis Kaş  ilçelerinden  birinde ikamet ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sertifikalı teknisyenlerimiz Acer başta üzerine olmak üzere, marka ve model bağımsız tüm laptop, notebook Yazıcı ve fotokopi makinaları  Muadil Kartuş ve Toner Satışı,  onarım için size hizmet vermeye hazırdır. Binlerce başarılı laptop, notebook tamiri ve yazıcı tamiri  ile memnuniyet oranımızı en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Eğer cihazınızı Acer Yetkili Servis, garantisi süresi bitmiş veya farklı bir nedenden dolayı garanti dışı nedeniyle kabul etmiyorsa tarafımıza anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz. Uzman teknik servis ekibimiz cihazınızın ücretsiz arıza tespit işlemini sağlayacak ve müşteri temsilcimiz sizinle fiyat bilgisi paylaşacaktır. Fiyat onayınız sonrasında ise Acer Antalya  notebook tamir,  onarım işleminiz başlatılacaktır. Fiyat onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan cihazınız iade edilmektedir.

Acer Notebook Anakart Tamiri Antalya
Acer Notebook Anakart Değişimi Antalya
Acer NotebookEkran Kartı Tamiri Antalya
Acer NotebookEkran Kartı Değişimi Antalya
Acer NotebookChipset Tamiri Antalya
Acer NotebookChipset Değişimi Antalya
Acer NotebookEkran Değişimi Antalya
Acer NotebookKasa Tamiri Antalya
Acer NotebookKasa Değişimi Antalya
Acer NotebookMenteşe Tamiri Antalya
Acer NotebookMenteşe Değişimi Antalya
Acer Notebook Klavye Tamiri Antalya
Acer Notebook Klavye Değişimi Antalya
Acer Notebook Fan Bakımı Antalya
Acer Notebook Fan Değişimi Antalya
Acer Notebook Şarj Girişi Tamiri Antalya
Acer Notebook Şarj Girişi Değişimi Antalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.