HP Yetkili ServisAntalya da  bulunan HP marka garantisi devam eden cihazları bakım, onarım ve parça teminini sağlayan Özel servistir. Eğer cihazınız garanti kapsamı dışında ise tarafımıza ulaşarak detaylı bilgisi alabilir, cihazınızın onarımı ekonomik ve hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Sadece fiziki mağaza – teknik servis (Antalya) olarak değil, Tüm ilçelere  kargo ile de HP Servis hizmeti vermekteyiz.

 

HP Yetkili Servis Antalya, HP Yetkili Servis Manavgat, HP Yetkili Servis Alanya, HP Yetkili Servis  Kemer, HP Yetkili Servis Kumluca, HP Yetkili Servis Merkez, HP  Yetkili Servis Konyaaltı , HP  Yetkili Servis Muratpaşa, HP Yetkili Servis Kaş  ilçelerinden  birinde ikamet ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sertifikalı teknisyenlerimiz HP başta üzerine olmak üzere, marka ve model bağımsız tüm laptop, notebook Yazıcı ve fotokopi makinaları  Muadil Kartuş ve Toner Satışı,  onarım için size hizmet vermeye hazırdır. Binlerce başarılı laptop, notebook tamiri ve yazıcı tamiri  ile memnuniyet oranımızı en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Eğer cihazınızı Samsung Yetkili Servis, garantisi süresi bitmiş veya farklı bir nedenden dolayı garanti dışı nedeniyle kabul etmiyorsa tarafımıza anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz. Uzman teknik servis ekibimiz cihazınızın ücretsiz arıza tespit işlemini sağlayacak ve müşteri temsilcimiz sizinle fiyat bilgisi paylaşacaktır. Fiyat onayınız sonrasında ise HP Antalya  notebook tamir, Yazıcı tamir, onarım işleminiz başlatılacaktır. Fiyat onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan cihazınız iade edilmektedir.

HP Notebook Anakart Tamiri Antalya
HP Notebook Anakart Değişimi Antalya
HP NotebookEkran Kartı Tamiri Antalya
HP NotebookEkran Kartı Değişimi Antalya
HP NotebookChipset Tamiri Antalya
HP NotebookChipset Değişimi Antalya
HP NotebookEkran Değişimi Antalya
HP NotebookKasa Tamiri Antalya
HP NotebookKasa Değişimi Antalya
HP NotebookMenteşe Tamiri Antalya
HP NotebookMenteşe Değişimi Antalya
HP Notebook Klavye Tamiri Antalya
HP Notebook Klavye Değişimi Antalya
HP Notebook Fan Bakımı Antalya
HP Notebook Fan Değişimi Antalya
HP Notebook Şarj Girişi Tamiri Antalya
HP Notebook Şarj Girişi Değişimi Antalya

HP Yazıcı Tamiri Antalya

HP Yazıcı Toneri Antalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.