Monster Notebook Servisi Antalya
Antalya Monster Notebook Servisi ve Tamiri

Monster Notebook Tamiri ve Laptop Servisi Antalya Oyun Bilgisayarı

Monster Notebook Oyun seven kullanıcılar için özel olarak geliştirilen yüksek performans veren özel bir laptop serisidir. Kullanıcıların çoğunluğu bu cihazları sadece oyun oynamak amacıyla kullanmaktadır ve sürekli açık olan bu cihazlarda kısa sürelerde aşağıda listelediğimiz arızalar sıklıkla görülmektedir. Antalya Monster Notebook Servisi olarak Garanti süresi dolmuş yada kullanıcı hatasından dolayı Garanti kapsamı dışında kalmış ürünlere teknik destek hizmeti sunmaktayız.

Monster Laptop Ekran Değişimi ( 30 Dk’da Teslim ve 1 Yıl Garantili )

Antalya Monster Servisi olarak Lcd Ekranı kırılmış olan cihazların panel değişimlerini yaparak Kullanıcılara teslim etmekteyiz. Lcd Paneller genel olarak kullanıcı hatasına bağlı kırılmaktadır ve Yetili servisler bu tür sorunları garanti kapsamına almamaktadır. Firmamız bu tür sorunlarda kullanıcılara destek vermektedir. Lcd Paneller 30 pin ve 40 pin olmak üzere iki kategoriye ayrılır ve fiyatları bu özelliğe göre değişmektedir.

Monster Notebook Anakart (Bga) Tamiri

Monster Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

Monster Laptoplar genel olarak üretilme amacı Oyun içindir Kullanıcılar geneli bu amaç için alırlar yoğun olarak oyun oynamak için kullanılan bu ürünler Ekran Kartı arızası açmaya başlar bu tür sorunlar garanti kapsamına girmemektedir. Firma olarak Antalya Monster Servisimizde ekran kartı arızalarını 6 AY FİRMA GARANTİSİ altında tamir etmekteyiz.

Monster Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları

Notebok cihaz kullanan kullanıcıların sıklıkla yaşamış olduğu Menteşe Kırılması yada Menteşenin kasa bağlantılarının kırılması sorunlarını her kullanıcı yaşamıştır. Bu tür sorunlarda kullanıcılar Lcd Cover yada Panel Ön Kapağını yüksek maliyetlere değiştirmek isteyecektir. Bu Tür sorunlarınızı uygun fiyatlara kasa tamiri yapmaktayız.

Monster Notebook İnverter Tamiri

Monster Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Monster Notebook Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)

Monster Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

Antalya Monster Servisi olarak stoklarımızda tüm modeller için adaptör bulunmaktadır. Eğer Orjinal adaptörünüz arızalı ise Adaptör tamiri yaptırarak daha uygun fiyatlara çözüm bulabilirsiniz.

Monster Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Monster marka laptopların şarj soketleri genel olarak sorunsuzdur. Kullanıcı hatası dışında hata yapmaz arızalanmaz, şarj soketi arızalarını servisimize getirerek tamir yaptırabilirsiniz. Tüm modeller için şarj soketi stoklarımız da mevcuttur.

Monster laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Monster Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz