Samsung Yetkili ServisAntalya da  bulunan Samsung marka garantisi devam eden cihazları bakım, onarım ve parça teminini sağlayan Özel servistir. Eğer cihazınız garanti kapsamı dışında ise tarafımıza ulaşarak detaylı bilgisi alabilir, cihazınızın onarımı ekonomik ve hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Sadece fiziki mağaza – teknik servis (Antalya) olarak değil, Tüm ilçelere  kargo ile de Samsung Servis hizmeti vermekteyiz.

 

Samsung Yetkili Servis Antalya, Samsung Yetkili Servis Manavgat, Samsung Yetkili Servis Alanya, Samsung Yetkili Servis  Kemer, Samsung Yetkili Servis Kumluca, Samsung Yetkili Servis Merkez, Samsung Yetkili Servis Konyaaltı , Samsung Yetkili Servis Muratpaşa, Samsung Yetkili Servis Kaş  ilçelerinden  birinde ikamet ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sertifikalı teknisyenlerimiz Samsung başta üzerine olmak üzere, marka ve model bağımsız tüm laptop, notebook Yazıcı ve fotokopi makinaları  Muadil Kartuş ve Toner Satışı,  onarım için size hizmet vermeye hazırdır. Binlerce başarılı laptop, notebook tamiri ve yazıcı tamiri  ile memnuniyet oranımızı en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Eğer cihazınızı Samsung Yetkili Servis, garantisi süresi bitmiş veya farklı bir nedenden dolayı garanti dışı nedeniyle kabul etmiyorsa tarafımıza anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz. Uzman teknik servis ekibimiz cihazınızın ücretsiz arıza tespit işlemini sağlayacak ve müşteri temsilcimiz sizinle fiyat bilgisi paylaşacaktır. Fiyat onayınız sonrasında ise Samsung Antalya  notebook tamir, Yazıcı tamir, onarım işleminiz başlatılacaktır. Fiyat onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan cihazınız iade edilmektedir.

Samsung Teknik Servis – Antalya işletmemizde arızaların onarımı ve yedek parça değişimleri garantili olarak yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.