Sony Yetkili ServisAntalya da  bulunan Sonymarka garantisi devam eden cihazları bakım, onarım ve parça teminini sağlayan Özel servistir. Eğer cihazınız garanti kapsamı dışında ise tarafımıza ulaşarak detaylı bilgisi alabilir, cihazınızın onarımı ekonomik ve hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Sadece fiziki mağaza – teknik servis (Antalya) olarak değil, Tüm ilçelere  kargo ile de Sony Servis hizmeti vermekteyiz.

 

Sony Yetkili Servis Antalya, Sony Yetkili Servis Manavgat, SonyYetkili Servis Alanya, Sony Yetkili Servis  Kemer, SonyYetkili Servis Kumluca, Sony Yetkili Servis Merkez, Sony  Yetkili Servis Konyaaltı , Sony Yetkili Servis Muratpaşa, SonyYetkili Servis Kaş  ilçelerinden  birinde ikamet ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sertifikalı teknisyenlerimiz Sony başta üzerine olmak üzere, marka ve model bağımsız tüm laptop, notebook Yazıcı ve fotokopi makinaları  Muadil Kartuş ve Toner Satışı,  onarım için size hizmet vermeye hazırdır. Binlerce başarılı laptop, notebook tamiri ve yazıcı tamiri  ile memnuniyet oranımızı en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Eğer cihazınızı Sony Yetkili Servis, garantisi süresi bitmiş veya farklı bir nedenden dolayı garanti dışı nedeniyle kabul etmiyorsa tarafımıza anlaşmalı kargo ile gönderebilirsiniz. Uzman teknik servis ekibimiz cihazınızın ücretsiz arıza tespit işlemini sağlayacak ve müşteri temsilcimiz sizinle fiyat bilgisi paylaşacaktır. Fiyat onayınız sonrasında ise Sony Antalya  notebook tamir,   onarım işleminiz başlatılacaktır. Fiyat onayı vermemeniz durumunda hiçbir ücret alınmadan cihazınız iade edilmektedir.

Sony Notebook Anakart Tamiri Antalya
Sony Notebook Anakart Değişimi Antalya
Sony NotebookEkran Kartı Tamiri Antalya
Sony NotebookEkran Kartı Değişimi Antalya
Sony NotebookChipset Tamiri Antalya
Sony NotebookChipset Değişimi Antalya
Sony NotebookEkran Değişimi Antalya
Sony NotebookKasa Tamiri Antalya
Sony NotebookKasa Değişimi Antalya
Sony NotebookMenteşe Tamiri Antalya
Sony NotebookMenteşe Değişimi Antalya
Sony Notebook Klavye Tamiri Antalya
Sony Notebook Klavye Değişimi Antalya
Sony Notebook Fan Bakımı Antalya
Sony Notebook Fan Değişimi Antalya
Sony Notebook Şarj Girişi Tamiri Antalya
Sony Notebook Şarj Girişi Değişimi Antalya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.