YAZICI SERVİSİ

Yazıcı Tamiri ve Bakımı konusunda teknik servisimizde tüm marka ve model yazıcılara teknik destek ve yedek parça hizmeti sunmaktayız. Servisimizde Lazer Yazıcı Tamiri, Mürekkep Tanklı Renkli Yazıcı, Nokta Vuruşlu Yazıcı ve Barkod Yazıcılarının Tamir, Bakım ve Yazılım İşlemleri Yapılmaktadır. Yazıcı Tamirinde Marka ve model gözetmeksizin tüm cihazlara yedek parça temin ederek en doğru parça temini sayesinde uygun fiyat ve kalıcı sonuçlar üreterek her zaman müşteri odaklı çalışmaktayız. Yazıcı Tamiri Antalya Servisimizde Tamir edilen tüm cihazlara ücretsiz bakım yapılmaktadır.

Sektörümüzdeki 15 Yıllık tecrübemiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmak adına yenilikçi ve kalıcı çözümler üretmek için yenilenen Yazıcı Printer teknolojisini yakında takip ederek sizlere hizmet vermekteyiz. Servisimizde kullanıcı memnuniyeti odaklı teknik destek hizmeti verilmektedir. Aynı Gün Arıza Tespiti ve Aynı gün Teslimat ilkesini benimseyerek hizmet vermekteyiz.

Tecrübeli ve profesyonel Kadromuz ile Yerinde Teknik Destek hizmetimizle arızaları yerinde çözüme kavuşturarak zaman kaybını önlemekteyiz.

Tüm Markalar İçin Tek Printer Servisi

Yazıcı Tamiri Antalya konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer almaktayız. Başkent Antalya ’nın İlçeleri Olan Kemer, Alanya, Manavgat, Kepez, Lara, Kumluca, Güzeloba,  gibi tüm ilçelerine  Teknik Servis Hizmetini Sunarak Büyük ve Küçük Ölçekli Firmaların Tamir ve Bakım İşlemlerini Firmamız Garantisi Altında Yapmaktayız. Tüm yazıcı markalarına servis hizmetimiz mevcuttur. Listelenen Yazıcı Markalarında konusunda uzman teknik personellerimiz ile destek vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

 

Hp Yazıcı Tamiri ve Servisi
Samsung Yazıcı Tamiri ve Servisi
Canon Yazıcı Tamiri ve Servisi
Epson Yazıcı Tamiri ve Servisi
Xerox Yazıcı Tamiri ve Servisi
Brother Yazıcı Tamiri ve Servisi
Oki Yazıcı Tamiri ve Servisi
Lexmark Yazıcı Tamiri ve Servisi

Lazer Yazıcı Tamiri ve Teknik Servisi

Lazer Yazıcılar mürekkepli yazıcılara göre daha profesyonel ve uzun ömürlü oldukları için firmalar tarafından daha çok lazer yazıcılar tercih edilir. Teknik Servisimiz Lazer yazıcı tamirini konusunda kendisini kanıtlamış ve bir çok kobi ve kuruluşla yıllık veya aylık bakım anlaşmaları yaparak tamir hizmeti sunmaktadır. Lazer yazıcılar yoğunlukla kurumsal firmalarca tercih edilir. Lazer yazıcınızda sorun yaşıyorsanız eğer firmamız irtibata geçerek teknik destek alabilirsiniz. Tüm marka ve model Lazer Yazıcı tamiri ve Bakımı konusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Lazer yazıcılar en çok görülen sorunları sizler için hazırladık bu tür yazıcı arızalarında konusunda uzman teknik personellerimizden destek alabilirsiniz. Bu gibi yazıcı arızalarınızda firmamızın yerinde servis talebinden yararlanarak zaman kaybı yaşamadan hizmet alabilirsiniz.

 • Yazıcı Kağıt Çekememe – Alamama Sorunları
 • Yazıcı Kasetlerde (Toner) Kağıt Sıkıştırma Sorunları
 • Yazıcı ADF Ünitesinde Kağıt Sıkıştırma Sorunları
 • Yazıcı Fuser (Fırın) Kısmında Kağıt Sıkıştırma Sorunları
 • Yazıcı Baskılarda Görüntü Kalitesi Bozulma Sorunları
 • Yazıcı Baskılarda Lekeli Baskı Sorunları
 • Yazıcı Silik Baskı Sorunları
 • Yazıcılarda Pickup Roller Değişimi
 • Yazıcı Reset Yazılımı
 • Yazıcı Kağıt Sıkıştırma Sorunları
 • Yazıcı Fotokopi Çekmeme Sorunları
 • Yazıcı Fax Çekmeme yada Alamama Sorunları
 • Yazıcı Boş Sayfa Verme Sorunları
 • Yazıcı USB ve Network Portu Sorunları

Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Tamiri

Renkli yazıcı kategorisinde bir çok marka kartuşlu yazıcılar üretmiştir ve sonrasında yandan tanklı yani mürekkep tanklı yazıcılar piyasaya hızlı bir şekilde girerek eski kartuşlu yazıcıların önüne geçerek piyasada yoğun olarak kullanılmaktadır. Mürekkep Tanklı yazıcılar basit cihazlardır ve yoğun kullanmazlar genel olarak son kullanıcılar evlerinde yada home ofislerde tercih edilir. Mürekkepli yazıcıların en büyük sorunu baskı kafasında oluşan sorunlardır. Yani cihaz kapalı kaldığı zaman yada orjinal olmayan mürekkep kullanıldığı zaman cihazın renkli baskılarında sorun çıkar renk vermez yada renkli bir birine karıştırır.

Mürekkepli Yazıcılar için Teknik Servisimiz de tamir ve bakım hizmeti sunmakta olur bu tür cihazların Yazılım sorunları gidermekteyiz. Cihazlar yoğun olarak atık mürekkep pedi dolu hatası 5B00 hatası vermektedir. Servisimizde bu tür sorunları marka ve modeline göre 15 dk ile 3 saat arasında cihazlara Reset atılarak hazır hale getirilir.

 

Aynı Gün Arıza Tespiti Aynı Gün Teslimat

Yazıcı Tamiri Teknik Atölyemizde Lazer Yazıcılar ve Mürekkepli Yazıcıların Tüm Yedek Parçaları Stoklarımızda Her Daim Hazır Bulunmaktadır. Bu Sayede Firmanın Zaman Kaybı Yaşamadan Cihazını Tamir Ettirebilirsiniz. Stok duruma göre servisimize gelen arızalı cihazların aynı gün arıza tespiti yapılarak bilgi verilir ve onay alınan cihazlar aynı gün parça stok duruma göre hazırlanır ve cihazın tüm testleri yapılarak eksiksiz olarak teslim edilir.

Antalya’da Garantili Yazıcı Tamir Servisi

Antalya Yazıcı Tamiri Servisimizde tamir edilen cihazlara firmamız bünyesinde servis ve parça garantisi verilmektedir. Kullanılan tüm parçalar orjinal ve Faturalıdır. Piyasada çok fazla Yazıcı Tamiri yapan firma var fakat firmalar yaptıkları cihazlara garanti vermez ve yan sanayi parçalar kullanır, Sektördeki 12 yıllık sektör tecrübesiyle Güvenilir servis anlayışıyla sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Orjinal ve Muadil Toner Temini konusunda Tekli ve Çoklu Alımlar İçin Servisimizden Teklif Talebinde Bulunabilirsiniz. Çoklu Toner Alımlarında Firmalar için Özel İndirimler Yapılmaktadır.

Yazıcılarınızın Boyutuna Göre Teknik Atölyemizde veya  Yerinde Servis Hizmeti Sağlanmaktadır. Hızlı ve Ekonomik Yazıcı Tamirinde Ankara’daİkamet Eden Tüm Müşterilerimize Servis İmkanı Verilmektedir.