Zebra Barkod Yazıcı Servisi Antalya

Zebra Marka Yazıcıların Tüm Modellerinin Tamir ve Bakım İşlerini Uzman Teknik Ekibimizde Hizmet vermekteyiz. Teknik servisimize gelen Zebra marka yazıcıların Tamir ve Bakım işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Firma olarak müşterilerimize en uygun fiyat ve hızlı arıza giderilme garantisi vermekteyiz. Antalya da Bulunan zebra teknik servis merkezi olarak baskı kafası değişimi ve yazıcıların bakımlarını yapmaktayız.

Zebra servis hizmeti kapsamında barkod yazıcı ürününüzün kurulumunu yaparak bir adet etiket tasarımını da yapmaktayız. Zebra barkod yazıcı kurulumundan sonra firmanız elemanlarından birine yazıcı kullanımı ve sarf malzeme değişimi eğitimini de vermekteyiz. Zebra ribon değişimi, zebra barkod yazıcı etiket değişimi gibi basit kullanım için gerekli bütün eğitimler firmamız uzmanı tarafından verilmektedir.

Zebra Teknik Servis Hizmetleri

Zebra Teknik Servis; Garantili olarak Zebra marka ürünlerin kurulum ve teknik servis hizmeti verilir.
Zebra marka ürünlerinizin teknik servis ve kurulum hizmetleri ile ilgili bizi arayabilirsiniz. Firma olarak garantili Zebra teknik servis hizmeti vermekteyiz. Zebra  yetkili teknik servis hizmetini çözüm ortağı olan firmalarla birlikte vermekteyiz. Servis ihtiyacı olan ürününüz ile ilgili teknik ekibimizle görüşerek teklif alabilirsiniz.