Lenovo Notebook Servisi Antalya
Antalya Lenovo Bilgisayar Notebook Servisi

Antalya Lenovo Laptop – Notebook Tamiri ve Servisi | Protech Ofis Garantili

Antalya Lenovo Notebook ve laptop servisi olarak profesyonel ekibimiz ile cihazınızda oluşan tüm sorunlara teknik destek vermekteyiz. Servisimize bırakılan Lenovo marka tüm modellerin stok duruma göre yedek parçaları mevcuttur servisimizde aynı gün içerisinde ücretsiz arıza tespiti yapılarak kullanıcı/firmaya cihazın sorunu hakkında bilgi verilerek onay alınır. Onay alınan cihazın arızası giderilerek tüm testleri yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Servisimizde değişim yapılan cihazlara Protech Ofis  olarak parça ve işçilik garantisi verilmektedir. Lenovo Marka cihazların genel sorunları Kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran ve Panel Kırılması, Yüksek voltaj kaynaklı Anakart arızası, Klavye Sorunu, Batarya pilinin hızı şekilde tükenmesi, Adaptör Arızası ve Şarj soketi arızası olmak üzere başlıca sorunları mevcuttur. Lenovo Laptop Tamiri Konusunda uzman teknik personelimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Protech Ofis Teknik Servisinde Tamir ve Değişim Yapılan Tüm Yedek Parçalarda 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi Altından Yapılmaktadır. ( Kullanıcı Hatası Dışında)

Lenovo Laptop Ekran Değişimi ve Fiyatları ( 30 Dk’da Teslim ve 1 Yıl Garantili )

Lenovo notebook ekran değişimi fiyatı sorusuna net bir fiyat verebilmemiz için tam model bilgisini bildirmeniz gerekmektedir sebebi ise her modelin ekran çözünürlüğü, pin ve inç özellikleri birbirinden farklıdır. Lenovo Marka Cihazınızın ekran fiyatları için 0242 243 20 30 yada whatsapp hattımızdan 0533 053 45 41  bize ulaşabilirsiniz. Cihazınızın ekran değişim işlemlerini stok durumuna göre ortalama 30 Dk içerisinde değişim yaparak teslim ediyoruz. Lenovo laptoplara kullanıcı isteğine bağlı olarak Orijinal yada A kalite muadil ekran takıyoruz. Kullanıcı hatası dışında oluşan sorunlarda yenisi ile değişim yapılmaktadır. Servisimizde değişim yapılan Lcd Panellere firma olarak 1 yıl garanti vermekteyiz.

Lenovo Laptop Anakart Tamiri

Lenovo Notebook Anakart tamiri servisimizde garantili olarak yaptırabilirsiniz. Anakart üzerindeki tüm arızaları, Ekran Kartı Chipset Değişimi, İşlemci Değişimi, Güney Köprü Chipset Değişimi, Ram Değişimi, Wifi Sorunu, USB Port Sorunu yada anakart üzerindeki enteglerin tüm arızalarını servisimizde yaptırabilirsiniz. Anakart Arızalarını 6 Ay Garanti vererek tamir etmekteyiz. Lenovo Laptop Anakart Tamiri Hizmetini Antalya  da bulunan servisimizde uzman teknik ekibimiz ile destek vermekte olup anakart onarım işlemlerini sorunsuz işçilik ile yapmaktayız. Lenovo Notebook Anakart Onarımı gibi sorunlarınızda firmamız ile irtibata geçerek teknik destek alabilirsiniz.

Lenovo Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi

Lenovo notebook tamirin de ekran kartı sorunu sıklıkla görülmektedir. Ekran kartı arızası kullanıcı hatası olarak görülür. Lenovo servisinde anakart değişimi yapılabilir ancak Protech Ofis teknik servisinde sadece Ekran kartı değişimi yaparak daha uygun maaliyet tamir ediyoruz.

Lenovo Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları

Lenovo Marka laptopların genel olarak kullanıcı hatası kaynaklı menteşeleri sıklıkla kırılmaktadır. Menteşeler fazla zorlama sebebiyle vida yataklarına kırabilir bu sebeple notebook kasasında tamir işlemi gerektirebilir. Protech Ofis teknik servisinde lenovo notebook cihazlarınızın orjinal ve sıfır menteşe değişimi, menteşe tamiri ve kasanızda oluşan kırıkların tamirini yaptırabilirsiniz. Servisimiz bu işlemi ortalama 1 gün içerisinde yapmaktadır.

Lenovo Laptop İnverter Tamiri

Lenovo Laptop Batarya (Pil) Değişimi

Lenovo Marka Laptop ve Notebook’lar belirli bir batarya ömürleri vardır. Kullanıcının kullanımına göre ilk açıldığı günden itibaren 1 ile 3 yıl arasında genel olarak sorun çıkarmazlar garantisi bitti dönemlerde bu cihazların batarya sorunu başlar ve yeni batarya takılması gerekir. Servisimizde Tüm Lenovo laptop modelleri için batarya mevcuttur.

Lenovo Laptop Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)

Antalya Lenovo Laptop servisi olarak tüm modellerde klavye değişimi teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Laptop’unuz klavyesi kullanıcı hatası kaynaklı arızalanabilir yada sıvı temasına maruz kalabilir. Lenovo marka cihazların tüm modellerinin klavyeleri stoklarımızda mevcuttur. Stok durumumuza göre aynı gün içerisinde arızalı klavyenizi yenisi ile değiştirip tüm testleri yaparak teslim ediyoruz.

Lenovo Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri

AntalyaLenovo notebook servisi olarak stoklarımızda tüm modeller için adaptör mevcuttur.

Lenovo Laptop Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi

Lenovo Laptopların kullanıcı hatasına bağlı olarak şarj soketleri kırılmaktadır. Servisimizde bu tür sorunları kısa sürede ve Uygun fiyat ile çözüm sunmaktayız. Lenovo Şarj Soketi Arızası yetkili servislerde kullanıcı hatası olarak geçer ve anakart değişim politikası uygulanır. Teknik servisimizde sadece soket değişimi yapılarak uygun fiyatlara cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Lenovo Laptop Bakım İşlemleri, Fan Değişimi ve Termal Macun Yenileme

Lenovo laptop ve notebook bakım hizmetimizde Fan Değişimi, Termal Macun Yenileme ve Fan Tamiri konularında Antalya ’da bulunan servisimizde destek vermekteyiz. Lenovo marka laptoplarda genel olarak ısınma sorunu yada fan üzerinden gelen sesler kullanıcıların cihaz kullanımda sorunlar yaşatmaktadır. Kullanıcıların bu konudaki şikayetleri üzerinde firmamıza başvuru yaparak çözüm bulabilirler. Kullanıcıların google aramalarında yaptığı Lenovo Laptop fan değişimi fiyat, Lenovo Laptop fan Tamiri, Lenovo Laptop fan Arızası nasıl anlaşılır, Notebook fan temizleme gibi aramalarda kullanıcılara bu tür konularda destek vermekteyiz. Antalya Lenovo Laptop Servisi olarak bünyemizde çalışan teknik personellerimiz ile Lenovo Laptop Fan Değişimi fiyatı veya Lenovo Laptop Termal Macun Yenileme fiyatı 2021 gibi sorunlarınıza destek vermekteyiz.

Lenovo laptopların Harddisk (HDD) ve SSD ( Solid State Disk ) Disk Değişimi ve Disk Fiyatları ?

Lenovo Marka Laptopların Genel olarak hepsi normal Hdd ile satılmaktadır. Eğer laptopunuzun daha iyi performanslı çalışmasını istiyorsanız SSD Disk takmanızı önermekteyiz. Bu işlemi teknik servisimizde kısa sürede yaptırabilirsiniz

Tamir ve Bakım Yaptığımız Lenovo Marka Laptop Modelleri;

 • Thinkpad Serisi
  X1 Carbon, X1 Yoga, X390, X390, X280 / T590 / T580 / T490 / T480s / T480 / P72 / P71 / P51s / P51 / P1 / L580 / L480 / L380 Yoga / L380 / E585 / E485 / Yoga 11e / 14s / 13s
 • İdeapad Serisi
  700, 720s, 500s, 530s, 520s, 500, Z500, 520, 300, 330s, 100, 120s, 720, 520, 320, D330, S540, S540, S145, S145, S145, S145, L340, L340, L340, 320-15ikb, 320-15ast, 320-15isk, 320-15abr, 320-17ikb
 • Yoga Serisi
  C930 / 900 / 920 / 700 / 730 / 500 / 530 / 300 / 330
 • Lenovo Serisi
  V330 / V140 / V130
 • Legıon Serisi
  Y730 / Y730 / Y530 / Y520

Protech Ofis Teknolojileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.